سه شنبه ٠٤ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و خانواده های معزز شهداء

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی طی مراسمی از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و خانواده های معزز شهداء شاغل در سازمان تجلیل به عمل آمد.

محمد زاده رئیس سازمان و فرمانده مرکز بسیج وزارت آموزش و پرورش، در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و نام شهدا و امام شهیدان(ره) و آرزوی طول عمر برای مقام معظّم رهبری (مدّظله العالی) هفته دفاع مقدس را گرامی و پاس داشت و همچنین اربعین حسینی (ع) و رحلت حضرت آیت الله حسن زاده آملی را به اعضای جلسه تسلیت گفت و نیز یادی از سرداران شهید هشت سال دفاع مقدس نمود.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه افزود: از ایثار و جان فشانی ایثارگران عزیز و شهدای گرانقدر هرچه بگوییم کم گفتیم و همه مان به اهمیت و ارزش این امر واقفیم که این ایثارگران بودند که با شهادت و شهامت خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و امروز ما شاهدیم که ایران اسلامی درجای جای دنیا و در مناطق مختلف جغرافیایی مایه برکت می شود که آن را مدیون خون شهدا و حماسه ی همه ایثارگران هستیم.

در ادامه این جلسه تعدادی از اعضای جلسه و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس خاطرات و مطالبی را مطرح نمودند و در پایان از ایثارگران و خانواده های شهداء تجلیل به عمل امد.


١٢:٥٨ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٥٤    /    تعداد نمایش : ١١١