چهارشنبه ٠٥ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین جلسه شورای پایگاه بسیج شهید بهشتی سازمان برگزار گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، پنجمین جلسه شورای پایگاه بسیج شهید بهشتی سازمان روز شنبه تاریخ 3/7/1400 به ریاست عطاران فرمانده این پایگاه در سالن اجتماعات سازمان برگزار گردید.

در این جلسه که به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس برگزار شد ، بخشی از زندگی نامه شهید ابراهیم هادی قرائت و کلیپی در خصوص رشادت ها و جانبازی های شهدای دفاع مقدس و ایثارگران عزیز پخش گردید.

عطاران در سخنانی پس از خیر مقدم حضور اعضای جلسه ، ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و امام شهیدان و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی ، هفته دفاع مقدس را نشان بارز از جان گذشتگی شهیدان در راه مکتب و میهن اسلامی عنوان کرد و رشادتهای رزمندگان اسلام را الگویی بی نظیر و همیشگی دانست که همواره راه سیدالشهدا (ع) را پیموده اند.

در ادامه این جلسه ، کربلایی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، به بیان خاطرات و مطالبی در خصوص دفاع مقدس پرداخت و دفاع مقدس را صحنه ای درس آموز دانست و گفت : دفاع مقدس صحنه ای درس آموز است و دفاع از هویت ملی و دفاع از ارزشها و آرمانها ست و آنهایی که پای عقیده و ولایت ایستادند در این دفاع حماسه ها آفریدند.

وی خاطر نشان کرد: دفاع مقدس محدود به هشت سال جنگ با رژیم بعثی که بیش از صد کشور از صدام حمایت می کرد نمی باشد واین دفاع ادامه دارد و همواره انقلاب ما با دشمنان حق و حقیقت در نبرد است که نشان بارز آن و به عنوان الگوی کامل می توانیم از شهید بزرگوار سردار سلیمانی نام ببریم که در ادامه دفاع هشت ساله کارهای جهادی انجام داد و دفاع از حریم مظلومان جهان و دفاع از حریم اهلبیت (ع) را وظیفه خود دانست، بنابر این دفاع همچنان باقی است.

 

 


٠٨:٣٧ - يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٥٢    /    تعداد نمایش : ٧٧