×
يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


سید غلامحسین گنجی معاون سواد آموزی اداره کل اردبیل : برنامه های سواد آموزی در جلسه شورای معاونین و روسای نواحی و مناطق استان اردبیل تبیین گردید

معاون سواد آموزی اداره کل با تاکید بر پوشش 100 درصدی حجم ابلاغی در دوره سوادآموزی گفت: در حال حاضر 73.7 درصد از این حجم پوشش داده شده است که امیدواریم تا پایان دیماه سال جاری این مقدار به 100 درصد برسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از روابط عمومی معاونت سواد آموزی اردبیل معاون سواد آموزی اداره کل با تاکید بر پوشش 100 درصدی حجم ابلاغی در دوره سوادآموزی گفت: در حال حاضر 73.7 درصد از این حجم پوشش داده شده است که امیدواریم تا پایان دیماه سال جاری این مقدار به 100 درصد برسد.

سید غلامحسین گنجی  با عنوان اینکه طرح شتاب بخشی در سطح استان اجرا خواهد شد، اظهار داشت: برای استان هایی که زیر میانگین کشوری هستند برنامه ای هماهنگ تدوین شده است که تا سال1404در این استان ها بی سوادی به صفر برسد.

گنجی در ادامه از اختصاص 20 درصد حجم مازاد بر حجم ابلاغی در دوره سوادآ موزی در 5 شهرستان استان بعنوان سهمیه شتاب بخشی در سال 98 خبر داد.

وی با تاکید بر تشکیل منظم جلسات شورای پشتیبانی سواداموزی در مناطق و نواحی خاطر نشان ساخت: جلسات شواری پشتیبانی سوادآموزی در مناطق و نواحی در صورت امکان مستقل از شورای آموزش و پرورش برگزار شود.

معاون سوادآموزی اداره کل همچنین از مدیران و روسای مناطق و نواحی خواست برای برگزاری هفته سوادآموزی که از یکم تا هفتم دیماه روی خواهد داد، برنامه ریزی های لازم را بعمل آورند.