×
چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار اصلی 


جلسه شورای مدیران بسیج پایگاه شهید بهشتی برگزار شد.

دومین نشست شورای مدیران پایگاه بسیج شهید بهشتی در سالن جلسات با حضور اعضاء شورای بسیج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، دومین نشست شورای مدیران پایگاه بسیج شهید بهشتی در سالن جلسات با حضور اعضاء شورای بسیج  برگزار شد.

دومین جلسه شورای مدیران بسیج پایگاه شهید بهشتی با تلاوت  آیاتی از کلام الله مجید ، ذکرصلوات بر محمد و آل محمد (ص) و همچنین قرائت وصیت نامه یکی از شهدای عزیز سواد آموزی آغاز شد .

 در ابتدای این جلسه مصطفی عطاران فرمانده بسیج پایگاه شهید بهشتی، ضمن تبریک عید قربان و همچنین فرارسیدن دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم، عید ولایت امیرالمؤمنین  حضرت علی( ع)، مطالبی پیرامون وظیفه و عمل صالح و مخلصانه و عمل بسیجی ارایه داد و رابطه آن با عید قربان را تبیین کرد.

 فرمانده بسیج پایگاه شهید بهشتی در آستانه سالگرد مدافع حرم  اهل بیت (ع) شهید محسن حججی ، فعالیت و کار ارزشمند  این شهید عزیز  را از نوع وظیفه و عمل صالح و مخلصانه و بسیجی دانست.

مصطفی عطاران فرمانده بسیج پایگاه شهید بهشتی در ادامه این جلسه ،برنامه های سال 1398 و همچنین برگزاری  جلسات شورای فرماندهی و نحوه اجرای برنامه ها ی سال جاری ،گزارشی از حلقه های صالحین چهارگانه مطرح  کرد و سپس اعضاء شورا ی بسیج این پایگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان این جلسه ابلاغ دو ساله اعضای شورا و مدیران حلقه های صالحین صادر و تقدیم اعضا شد.

Top of Form

Bottom of Form